Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha nem akarom a legdrágább...

Ha nem akarom a legdrágább sportkamerát, a GoPro-ból avalamelyiket, akkor milyen más márkában érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt minek linkelted be? Olvastad a kérdésemet? Én is be tudom írni a keresőbe, hogy sportkamera.
2018. júl. 10. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ki sem kellett volna írnod a kérdést.
2018. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, meliyket érdemes, melyiket ajánlaná valaki, mert megbízható, mert jó ár-értéky arányú, vagy valamiért. Nem az összes Magyarországon kapható gagyi listájára voltam kíváncsi.
2018. júl. 11. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz a lap tetejére, nem ez van odaírva.
2018. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Például az SJCam SJ7, ThiEye T5E, Firefly 8S, Xiaomi Mijia mind 40-50 ezer körüli, valódi 4K felbontású kamerák.


Eggyel feljebb mondjuk a Xiaomi Yi 4K Plus, vagy SJCam SJ8. Ezek már 4K 60 fps-t is tudnak, kb. 65-70 ezerért.

2018. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem nem igazán érdekel, hogy mekkora a felbontása. Fényképezőképben sem az számít. Attól hogy nagy a felbontás, még lehet szar a minőség. Például egy Sencornak jóval olcsóbban is van ekkora felbontása.
2018. júl. 11. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek az árukhoz képest viszonylag jó képminőségű kamerák.

Kapsz 4K-t 7 ezerért is, de az szar lesz.


De felőlem azt veszel, amit akarsz. Akár Sencort.

2018. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!