Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 51200as ISO fényképnél és...

51200as ISO fényképnél és 12800 ISO videónál?

Figyelt kérdés
Üdv. Hobbi fotós szeretnék lenni, csak kéne egy jó kamera. Sony nemsokára kiadja a Sony xperia xz2 premium telefonját és ahogy néztem nagyon jól lát este, jobban mint az s9, az iPhone x vagy a p20 pro. Amúgy is szeretnék telfont venni. És nem kifejezetten fényképező gépet szeretnék. Megéri ez az árát? Vagy vegyem a sima 1 kamerásat? Nem a telefon érdekel, hogy ilyet vegyél olyat vegyél, hanem fényképészek véleménye érdekel.

2018. júl. 14. 17:16
 1/1 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem tudom milyen szenzor van benne, nekem egy Nikon D5200-am van, fel lehet ezen is tekerni az ISO-t de nagyon nem érdemes mert szép kép helyezz egy zajkupac lesz, lehetőség szerint 100-1000 közt használom, inkább állvány és hosszabb záridő ha a téma engedi ;)
2018. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!