Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mivel tudnám rögzíteni a...

Mivel tudnám rögzíteni a videó felvételhez a telefont, hogy ne mozogjon?

Figyelt kérdés

Rajzolást szeretnék felvenni, lehetőleg minél jobban a saját szemszögemből. Elég jó felvételeket lehet vele csinálni, tehát ez miatt nem szeretnék még plusz kamerát venni, hisz manapság egy telefon mindenre jó (legutolsó sorban telefonálásra). Pl. az alábbi videót vajon hogyan csinálják, hogy a grafikus szemszögéből van videózva, de a készülék nem zavar be a művésznek alkotás közben? Már készítettem hasonlót, de a kezemben tartottam, amitől igen remegős lett a felgyorsítás miatt. íme egy példa, amit szeretnék elérni:


https://www.youtube.com/watch?v=mrAVE6mcLYc


2018. szept. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kis videó, de meg se mozdul a kamera egészen a felvétel végéig. Szerintem sok gyakorlás kell egy ilyennek az elkészítéséhez. Én még egy rendes fényképet se tudok csinálni...Sok sikert.
2018. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
A fényképezőgép elődjét cirka 1000 éve találták fel. Már az is ÁLLVÁNYON volt. Ha ennyire nem értesz hozzá, kár is kínlódni vele.
2018. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2. A fényképezőgép elődjéhez tartozott egy hozzávaló állvány. Ilyen van is itthon, plusz régimódinak számító kamera amit rá lehet csavarozni az állványra, de már koránt sem csinál olyan jó felvételeket, mint egy mai okostelefon. De egy lapos iPhone-t mire is rögzítesz? Kösz a kioktatást, de lehet nem én vagyok lemaradva.
2018. szept. 9. 20:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Az is elég elkeserítő, ha valaki unalmában csak azért jár ide, hogy felajánlja a google-t, mert borzasztóan unatkozhat, és a való életben gyakorlatilag semmire nem való a tudása. Az, hogy én nem tudom, mert esetleg nem okostelefonon nőttem fel, (hála a jó égnek)mostanában ismerkedem, kevésbé necces, mint az a hozzászóló aki segítségnyújtás nélkül ledegradál, és még időt is fecsérel erre.
2018. szept. 9. 20:51
 5/7 Molyember válasza:
2018. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A felvételen egy olyan videó szerepel, ami a rajzoló feje felett volt és a lap felett, vagyis kicsit előrébb. Esetleg egy ablakpárkány (vagy polc) és egy előtte és alatta lévő asztal párosításával a telefont rögzítheted valamire, ami hasonló képet ad. Ha nagyon házi megoldást akarsz, egy darab léc, az ablakos oldalára könyvek, a másik oldalára a telefon műanyag szorítóval, másgnessel ragasztószalaggal rögzítve, felülre gy lámpa. Ez nagyon sufni-tuning, de talán (első lépésként) egy próbát megér. :D

Ha használható felvételt kapsz, akkor gondolkozhatsz, hogy ezt hogyan lehet profibb eszközökkel megoldani.

2018. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#7. Köszi. A mágnest lehet kihagyom, nem biztos, hogy jót tesz a készüléknek :-D de már agyalok különböző rögzítési módokon, miután megnéztem ezt a kameraállványt. Nem mintha olyan drága lenne, de szerintem is simán megoldható valami sufnimódszerrel, ötletet adott. Van egy régi kameraállványom, bár megdönteni nem lehet rakta a lapos készüléket, de jó kiindulási pont, arra aplikálni valamit, ami megfogja a telefont.
2018. szept. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!