Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tintasugaras nyomtató vagy...

Tintasugaras nyomtató vagy lézer itthonra?

Figyelt kérdés
Nagyrészt a kisfiamnak szeretnék színezőket nyomtatni, de szükség esetén scannel-nék, fénymásolnék, hosszú távon használnám, de nem kell hiper-szuper. Melyik lenne számomra megfelelőbb? A Media-ban kapható 13 ezer forint körüli HP-ról mi a véleményetek? Előre is Köszi.
2018. nov. 1. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

mind a kettőnél megvannak az ellene és mellette érvek

ha nagy tételbe szeretnél akkor lézer nyomtató (olcsóbbra jössz ki)

ha jobban fog kelleni színes dolgokat is nyomtatni akkor tintasugaras

2018. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már vagy 20 éve elegem lett a tintás vackokból, pedig műszerészként nem ijedek meg egy kis kreativitástól, de amit ezek műveltek, az már kiakasztó volt.


Majd vettem egy mono lézert és még sokáig rendszeresen elcsodálkoztam, hogy nahát, ezt csak bekapcsolom és működik.

2018. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Egy mono lézer 15000, és mindíg működik. Egy szines lézer 80000.- körül. Tintasugarast soha többé. Még ingyért sem.
2018. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy nyugdíjas korodig ne legyen gondod a nyomtatásra, vegyél egy lézert, meg hozzá rögtön két tartalék tonert (a gyáriban kevés a töltet, a következő meg jól jön majd ha évek múltán rájössz hogy már olyan rég működik, hogy már tonert se lehet bele kapni).
2018. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tintasugarashoz többe kerülnek az új patronok, mintha egy másik nyomtatót vennél.
2018. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tűnik nehéznek a döntés. :)
2018. nov. 2. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!