Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudom ezt a beállítást...

Hogyan tudom ezt a beállítást módosítani?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy fényképezőgépet, és a képeknél ha felteszem őket a gépre a megjegyzéseknél megjelenik a tulaj neve. Ezt hogyan tudom átmódosítani a saját nevemre, vagy csak szimplán törölni?
2018. nov. 23. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beállításokban megváltoztatod.


Ember, gondolkodj! Komolyan azt hiszed, hogy mi tudjuk, milyen gépet vettél? Vagy majd barkóbázunk?

Vagy azt hiszed, minden fényképezőgépben pontosan ugyanúgy kell ezt megváltoztatni?

Ne légy már ennyire lusta, legalább ha segítséget kérsz, add meg a szükséges információkat!

2018. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ember! Szép napot neked is. Bocs ha ezt a lényeges infót kifelejtetem, de tudod...az ember téved és hibázik. (És igen naívan azt hittem hogy tök mindegy milyen a gép mert pl. az iso mindenhol iso és ilyen alapon úgy gondoltam ennek a lehetőségnek is van egy általánosított neve a menüben.)

Nikon d7100

2018. nov. 23. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezeknél a gépeknél gyári alaphelyzetbe állítás?

Van két komolytalan gépem, az is használt volt, visszaállítottam alapra.

2018. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Setup menü -> Copyright information
2018. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!