Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdőnek milyen gépet ajánlaná...

Kezdőnek milyen gépet ajánlanátok? Komolyabbra gondoltam mint az egyszerű kompakt gépek. Ötven-hatvan ezer, max nyolcvanezerért gondoltam. Vagy használt gépet mennyire érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nicon Coolpix B700 mi a vélemény? Kodak Pixpro AZ401, vagy valami hasonló? Codak is lehet.

Tényleg tanácstalan vagyok. Egyébként mindent fotoznék vele (természet, hegyek, köd, napfelkelte, vasút, emberek, állatok, benti képek, kinti képek) Valami erősebb gépet, ami tényleg tud szép képet lőni. Videózni egyáltalán nem szeretnék, az lényegtelen számomra!


2018. dec. 10. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
mekkora marhaságot írtam! szóval Canon is lehet! Bocsii!
2018. dec. 10. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Mééég mindig? Helyedben bemennék vmi áruházba és ott érdeklődnék... ne itt várd a csodát. És főleg ne az eddig általad égig magasztalt gépektől... Már mondtuk többen.
2018. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy még mindig? nem egy korábbi kérdező vagyok, vagy ilyesmi.
2018. dec. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!