Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok 100-120 ezer forint környékén hétköznapi használatra?

Figyelt kérdés
Egy olyan gépet keresnék amivel szép éles képeket lehet készíteni. Fontos lenne, hogy a mozgásban lévő dolgokat eltudja kapni időben. Családi fotózásokhoz lenne szükség rá tehát hétköznapi használatra.

2018. dec. 14. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy kicsit több de a fényerős Leica optika és a 4K fotózás és videózási lehetőség kárpótolni fog.


4k fotózással jó eséllyel elkapsz minden olyan pillanatot amit szeretnél...


[link]

2018. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért hozzáteszem, hogy családi fotózásra bőven jó a teló...
2018. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnezzük. Van gyermeked? Ha lesz te is rajösz majd h teloval mennyire nem lehet jol fotozni egy mindig mozgasban levo egy evest ;) a jovore nezve is mar beakartunk ruhazni egy jobb gepre. Bolcsis, ovis, sulis esemenyek. A csaladi fotozast rosszul ertelmezted. A nyaralasokon se mind1 h milyen kepekkel, emlekekkel jon haza az ember.
2018. dec. 14. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha ilyen elvárásaid vannak akkor ebben az árkategóriában ez a gép mindenképpen ajánlható


Olvass és nézz róla teszteket és dönts!

2018. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a telefon nem jó fotózni?

akkor az összes tv reklám hazudik

2018. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A telefon beltéri fotóknál általában megfekszik, kivéve a "mosolyogjatok!" témáknál. Szaladgáló, játszó gyerekek? Ugyan... minimum egy bridge vakuval, vagy egy milc fényerős obival a megoldás.
2018. dec. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a gyerek fotózása tud extra körülményeket teremteni, de ezen semmilyen gép nem fog önmagában segíteni. a gép önmagában sosem fogja megoldani a problémákat, csak ha megtanulod használni is. ha nem tanulnod meg a fotózás alapjait, amikkel használni is tudod a gépet a különféle fényviszonyoknak és élethelyzeteknek megfelelően, akkor semmilyen géppel nem lesznek sokkal jobb képeid, mint telefonnal. ha megtanulod a szükséges alapokat, akkor egy telefonnal is lényegesen jobb képeket tudsz csinálni, persze akkor egy jobb gép is több lehetőséget fog majd engedni.
2018. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már túl vagyok pár ovis eseményen, farsang,anyák napja,ballagás. Sőt már elérkezett az iskolai korszak is : mikulásnap, évnyitó. És még ezeken kívül tánc est, mazsorett fellépések....stb..stb...

Amit ajánlani tudok és nekem bevált a Pana FZ1000. Vettem hozzá egy mono videó állványt( MVMXPROA42W állvány + XPRO2w fej/ akciósan 63ezerért), így már tényleg minőségi remegésmentes videókat tudok készíteni a nagy totáltól kezdve a 16x-os zoommal is. Fotózáshoz még vettem egy használt Nissin i40 MFT vakut is. Ezzel a szettel "vonulok fel" minden óvodai és iskolai rendezvényen, és nagyon rendben vannak a felvételek. Családi fotózáshoz és kirándulásokhoz még vettem egy Rollei Compact Traveler No.1 állványt is ami kis helyen elfér így ideális nyaraláskor. Sajnos ennél olcsóbban ilyen lehetőségekkel és minőségben nincs gép. Ha milcet vagy dslr-t veszel az igaz hogy fotózásban jobb minőséghez jutsz de a videózás terén hiányozni fog a zoom.

2018. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!