Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Videokamera vásárlás előtt...

Videokamera vásárlás előtt állok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék videókat késziteni a szabadidőmben, kirándulásaink alkalmával.

Nem üzünk túl extrém sportokat, túrázni szoktunk és quadozni gyakrabban. Ezek közben szeretnék csupán hobbiból videózni majd összevágni...

A minőség lenne az egyik fontos tényező, emellett jó lenne a zoom-olási lehetőség is, netalán fényképezési opció és a rezgésgátló (azthiszem igy mondják) opció is. Vagy erre vannak külön kütyük ?


Mit gondoltok, melyik lenne nekem a megfelelő?

Milyen szempontokat tartsak szem előtt, mielőtt megveszek bármit is?

Jól jönne pár tanács, javaslat.

Nagyon megköszönném! 22n


2018. dec. 29. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy kb. mennyit szánnál a dologra, úgy meg nehéz bármit is írni.

Sportkamera? Én a közeljövőben szeretnék SJCAM-et venni a meglévő MILC-rendszer mellé. Amiket írtál, azokhoz jól jöhet.

A fotós feature-ök, zoom stb. nem tudom, mennyire számítanak nálad, a helyedben megnéznék párat a colos szenzorméretű bridge-ek közül (Sony és Panasonic gyárt ilyeneket). Vagy MILC egy nagyobb átfogású zoom obival.

2018. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az ár nem annyira mérvadó, gyűjtegettem a pénzem így egy olyat szeretnék ami a legjobb lehet erre a célra még ha drágább is.

Egy dslr gépem van, ha a kamerában nem lesz fényképezős opció max hordom ezt is magammal...

Régebb volt egy bridge gépem, imádtam a zoomját, ez nem is rossz ötlet. Azt nem tudom mennyire viselné jól a folyamatos videózást, esetleg ha felfüggesztem a quadra majd?!😵

Esetleg go pro? Ezekről hallottam még de nem értek hozzájuk, ez csak simán felrakod és felveszi amit kell...de egyéb opciója?

2018. dec. 30. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért írtam az SJCAM-et, gyakorlatilag egy olcsóbb változata a GoPrónak. Felfüggeszthetőek quadra, stb-re, sőt, igazából nagyjából erre vannak kitalálva.
2018. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!