Sony dsc wx500 megéri az árát? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Rövid leírás:

1/2.3"-os szenzor, f/3.5-6.4, iso 80-128000, 30x zoom, kihajtható kijelző kb 90 ezer forintért.


Van még egy olcsóbb alternatíva amivel szemezek: a Panasonic tz57 (kb 60ezer forint, 1/2.3"-os szenzor, f/3.3-6.4, 20x zoom, kihajtható kijelző,iso 100-6400)

Ez árban jobb volna csak a fentiben jobb az iso érték...)



Ha nagyon megnyújtom a takaróm pénzügyileg akkor érdemes lenne inkább a sony dsc rx100-at választanom?

(Kb 100ezer forint, 1"os szenzor, f/1.8-4.9, iso 100-25600, nincs kihajtható kijelző..igazából csak ezt bánom benne egyébként a paraméterei is jók nem?)


Véleményt, tapasztalatot szívesen fogadnék mert nem tudok dönteni.


Telefont szeretném leváltani, legalábbis fényképezés terén (samsung galaxy j5 2016om van...és nem mégegy telefont nem akarok...)


Egyébként ezekhez a gépekhez nagyjából elég lenne egy 128 gigás SD kátya? Olyan általános használatra. Ha ebben is segítene valaki boldog lennék.


Köszönöm!


2019. jan. 3. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért nem nézed meg az előző kérdésedre érkezett válaszokat?

(Röviden nem. ISO128000-zal meg senki nem fényképezett még semmit.)

2019. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Panasonic tz57...na az egyik ilyen kérdésednél írtam, hogy van egy kompaktom, amivel elégedetlen vagyok, ez van nekem is panasonic tz57, raw nincs benne, szenzor kicsi, érdemben nem láttam különbséget a mobillal (huawei p9 lite 2016-os) lőtt és ezzel a kompakttal lőtt képek között. Egyedül a 20x-os zoom szól mellette, de b..hattam, ha zajosak, élettelenek a képek. Ja, igen a videozás, lehet, hogy én fogtam ki hibás szériát, (boltban vettem, nem használtan), de a mikrofonja kritikán aluli, erős zúgás a felvétel alatt. Más is panaszkodott erre. Persze ez az én véleményem, más lehet, hogy elégedett vele.
2019. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!