Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Canon EOS Utilityt honnan...

A Canon EOS Utilityt honnan szerezhetem be?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: pár év után szükségem lenne a Canon EOS Utility szoftverre, azonban a gyárilag kapott CD-t már nem tudom a gépembe tenni, mert nincs benne DVD-olvasó, a Canon oldalán pedig csak egy olyan frissítés érhető el a programhoz, aminek szüksége lenne az eredeti, alap szoftverre.


Érdekes helyzet, idegesítő. Gyári mindenem, saját DSLR gépről van szó (700D), minden papírja megvan és nem tudok jelenleg letölteni egy hivatalos szoftvert.


Milyen megoldás van erre?



2019. márc. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A cannon honlapjáról.


[link]

2019. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírtam részletesen, hogy ezzel mi a probléma, de azóta találtam egy megoldást a dologra. Regedit, tallóztam egy mappát, így pedig CD nélkül is fel tudom tenni az alapot, majd frissíteni a szoftvert.
2019. márc. 5. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosabban

[link]


Az előbb rosz tipust néztem.

2019. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, ez már hasznos, köszönöm! :)


De ahogy írtam, azóta már megoldódott a dolog és fut az EOS Utility, egy Youtube videó segítségével meg tudtam nyitni az alapprogramot és mehetett is rá a frissítés.


Ment a zöld kéz!

2019. márc. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!