Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SQ6 FÉMHÁZAS MINI HD KAMERA...

SQ6 FÉMHÁZAS MINI HD KAMERA vélemények?

Figyelt kérdés

Néztem róla videót és használati útmutatót. Könnyen használható és jónak tűnik. De nekem túl olcsónak tűnik. 5000Ft csak. Talán kevés ideig használható vagy mi lehet vele a gond?

Van valakinek esetleg ilyene?

Köszi.



2019. márc. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"mi lehet vele a gond?"


Egyrészt az, hogy "Noname" kamera, vagyis a gyártója ismeretlen, valószínűleg kínai. De az nem mindig hátrány mivel minden ott készül.


A beépített akku egyik gyengéje, azt írják róla, hogy 1 óra felvételi időt biztosít, és USB kábelen keresztül tölthető.Az akku idővel szép lassan megadja magát, és még cserélni sem lehet. Így majd kamerástul együtt mehet a kukába.De nyugi, jó esetben ez olyan 2-3 év múlva következik be. De akkor már örülni fogsz annak is ha 10 perc folyamatos felvételi idővel fog rendelkezni a kamera.


Az MJPEG videóformátum nem a leg korszerűbb, elég nagy videofájlokat eredményez.


A képminőségtől nem szabad sokat várni.A picike optika a még kisebb szenzorral minden, csak nem a kiváló képminőség záloga. Persze lehet bizakodni, hogy felveszi a versenyt a telefonok videós tudásával , ha igen akkor az már bíztató.


A lényeg, hogy ez egy olcsó akció kamera, amit pár évig használhatsz,úgy, hogy nem támasztasz magas minőségi elvárásokat a kamerával szemben. Ha elfogadod a minőségi korlátait akkor egy teljesen vállalható darab.


Ha szeretsz barkácsolni akkor majd idővel kioperálhatod a bedöglött akkuját és egy külső akkuvak még sok sok évig fogod tudni használni. Mondjuk egy FUJI NP-80-as akkuval.

2019. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon köszi.

nemsok igényem van.

jó tudni ezeket. nézegettem hogy max 1 óráig bírja.

nekem jó az is. néztem h van hozzá hasonló,de az 14 000ft.

2019. márc. 9. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!