Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egy érintős autórádió/navigáci...

Egy érintős autórádió/navigáció fogyaszt áramot amikor teljesen. Le van állítva az autó?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 15:43
1 2
 11/16 Gebrie ***** válasza:
Alaphelyzetben nem meríthetné le persze ha a csere óta merűl le akkór érdemes egy nyugalmi áramfelvételt mérni egy elektromos szakember segíthet!
2020. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem gondolnám már hogy a fejegység csinálja, de ma megint lemerült teljesen."

Miért, lekötötted?

Ha nem, azért arra sem árt gondolni, ahogy említettem: normális esetben nem meríti le.

De nem véletlenül utaltam arra is, hogy mérni kellene, mert mi van, ha ez egy "nem normális" eszköz?

2020. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Tejinashi válasza:
Azért meg kéne nézni, hogy mennyi idős az aksi a kocsiban. 5-6 évente illik esetleg cserélni.
2020. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Valószínűleg felcserélted a gyujtás 12V-ot az akku 12V-al. A vw-skoda-opel típusainál van olyan, hogy a piros és a sárga vezetéket fel kell cserélni bekötéskor. Szokott is ott lenni egy bontható csati mindkettőn. Ha felcserélted, akkor folyton bekapcsolva eszi az ampereket.(piros a sárgához, sárga a piroshoz)
2020. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 14

Igen, ha valaki olyan hülye, hogy bekapcsolva felejti (velem is előfordult, mint említettem).

De nem hinném, hogy a kérdező bekapcsolva felejtette és utána csodálkozna (mint ahogy én sem csodálkoztam).

Megírtam már, hogy a gyújtásfüggő 12 V bekötése csak abban segít, hogy ne tudd bekapcsolva felejteni.

Bárki nyugodtan kötheti állandó 12 V-ra is az autórádiót, hiszen magam is úgy használtam, nagyon sokáig egy korábbi példányt.

Csak annyi, hogy akkor manuálisan kell kikapcsolgatni. Előnye meg annyi, hogy álló motornál is lehet rádiót hallgatni.

2020. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ha leállítom a kocsit automatikusan kikapcsol és akkor be sem lehet sehogysem kapcsolni.
2020. febr. 7. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!