Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Adott egy Falk Ibex32 kerékpár...

Adott egy Falk Ibex32 kerékpáros gps. Nem ismeri fel a Falk Activity Manager szoftver. Ráadásul az intézőben sem látom, hogy csatlakozott. A tálcán is csak 3 pontot látok a neve helyett. Tudnátok segíteni, hogy miért nem ismeri fel a windows 10?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2020. febr. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

mehhh... én a bryton kerékpáros gpsemmel vagyok így...

szerencsére ha rádugom a gépre mint egy pendrive úgy jelenik meg és le tudom szedni az elmentett nyomvonalakat.

nincs valami driver amivel legalább ezt meg lehetne oldani?

2020. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az ,hogy az intézőben sem látom legalább mint egy külső meghajtót. Az eszközkezelő sem mutatja ,hogy szükség lenne valami új driverre. Elméletileg nem kell hozzá semmi viszont ha keresek sem találok semmit. Sem windows update...semmi.Hangjelzést ad ,hogy csatlakozott azt kész.
2020. febr. 26. 04:54
 3/5 anonim ***** válasza:

"eszközkezelő sem mutatja"

próbáld meg másik kábellel.

Lehet hogy ami az órához van csak töltésre alkalmas, adatátvitelre nem.

2020. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probáltam. Vettem egy direkt szinkronizáláshoz is való kábelt. Sajna sikertelen.
2020. febr. 26. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos végül sikerült. A megoldás a következő: windows 10 alatt nem működik sajnos. Vista és windows 7 alatt minden gond nélkül. Ez fura nekem ,hogy pont win10 alatt nem...
2020. febr. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!