Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik útvonaltervezőt ajánlan...

Melyik útvonaltervezőt ajánlanátok egyedi útvonalak létrehozására és követésére?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék a programtól:

-Ingyenes

-Androidos

-GPS alapú, nem kell hozzá internet kapcsolat


-Egyedi útvonalakat lehet tervezni, nem ragaszkodik az utakhoz (azaz szabadon lehet a vonalat erdőn, mezőn, folyón, mindenen akár egyenest keresztül húzni)


-Az elkészült vonalon élő helyzetmeghatározással végigmenni, látva ha attól eltérek, és a végére pedig ki lenne rajzolva a ténylegesen megtett út



2020. máj. 9. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

guru maps, osmandmaps,


én úgy csinálom, hogy számítógépen a Garmin Base Camp nevű programmal megrajzolom merre akarok menni és az elmentett gpx-et, vagy kmle átrakom a telóra.

így gyakorlatilag bármelyik program ami tudja olvasni a gpx-et, vagy kml formátumot ki tudja rajzolni.

a google maps is például (a mymapsban is tudsz rajzolni nyomvonalat, amit a telefon google maps alkalmazásában meg tudsz nézni a saját térképek között)


de ott van a bikemap. ott is meg tudod csinálni, hogy megrajzolod a [link] oldalon a nyomvonalat, aztán azt vagy letöltöd és abban nyitod meg amiben akarod, vagy a bikemap alkalmazásban nézed és követed.

2020. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Locus Map

Egy offline térképet kell bele rakni és utána használható offline. (pl. ezt: [link] egy kattintás és magától telepíti)


Lehet benne útvonalat rögzíteni, tervezni, navigálni, stb. Nagyon jól testreszabható program.

2020. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Google maps szerintem az egyik legjobb, mindig odaértem ahová mondta, időben, sőt ha online használod a valós forgalmat is belővi tehát ha éppen dugó van keres neked új útvonalat, szerintem tök menő, és a felülete is király.
2020. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!