Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mobiltelefonra melyik a...

Mobiltelefonra melyik a legjobb navigációs program, és miért?

Figyelt kérdés
iGO, sygic, waze, google maps...stb Melyik a legjobb gps program, és miért? Érve és ellenérvekre lennék kíváncsi.

2020. aug. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sygic nekem tetszik, igaz fizetős.

Wazet a traffipax jelzései miatt szeretem.

A Google meg mindig kéznél van, és felületét is szeretem.

2020. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Waze-t használom, mert online folyamatosan naprakész, meg persze a tarfipax miatt is. Mikor a közelben szélesítették a 8-as főutat, és csináltak pár ideiglenes felhatót, kerülőutat hozzá, még azok is felkerültek a programba pár nap után.
2020. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Waze. Ingyenes, egyszeru, tokeletes
2020. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a google térkép beépített cuccát meg a wazét használtam. A waze sokkal értelmesebb, a google térkép sokszor tök rosszkor szól, hogy kanyarodni/körforgalmat elhagyni stb kell. Kiforrottabb a waze, vagy hogy fogalmazzak. Ha lehet, akkor mindenképp valamilyen online navigációt használok, ami figyelembe veszi az aktuális forgalmi adatokat és nem küld bele a balesetek miatti torlódásokba.


Ha pedig offline navigáció kell, akkor az openstreetmapet (osmand) használom, mert az is rajta van a telómon a turistajelzések miatt. Gyalogláshoz is ezt használom, a nagyon részletes térkép miatt (jelölte a zebrákat, járdát is ott, ahol legutóbb használtam például).

2020. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Autós szemszögből a waze a legjobb. A térképe nagyon pontos. Ha jelentesz egy térképhibát, pár órán belül javítja valaki. És még az ideiglenes (pár napos) lezárásokat is felviszik a térképre. De a sebességkorlátozásokat, időkorlátos behajtási tilalmakat is tudja. Emellett van egy csomó más előnye:

- rendőr, baleset, veszély stb. jelentések nagyon hasznosak lehetnek.

- ismeri a megyei matricákat, ami nagy könnyítés, mert nekem csak Pest megyei matricám van.

- ha jól láttam már a sávokat is mutatja pár helyen.


Néhány dolog van, amit nem szeretek benne:

- pár perc előnyért képes bevinni a fekvőrendőrös, jobbkezes szűk kis utcákba.

- csak egy köztespont adható meg.

- csak kereszteződésekben tervez megfordulást. (pl. ha rossz irányba kanyarodsz és 1 km-ig nincs kereszteződés, akkor elvisz az 1 km-re lévő kereszteződésig és ott fordít meg)

2020. aug. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!