Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen rádiót vegyek szerintet...

Milyen rádiót vegyek szerintetek melyik a viszonylag elég jó de nem túl drága? audi a4 2001

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Viccen kívül mondom, ha 2din fejegység kell, Dacia Medianav Evolution. Meglepően jó hangminőség, android tükrözés, gps, útinfós rádiók vétele, és mindezt az egyik legjobb magyar nyelvű szoftverrel, 7" érintőkijelzővel. Tolatókamerát természetesen támogat. Pontos árat nem tudok sajna, céges autóban találkoztam vele, kíváncsiságból utánajártam hogy hol lehet beszerezni, egy győri szerelő foglalkozik vele, "Loganos Gergő" vagy "Krogergo Szerviz" néven van fent a fórumokon, így megtalálod. Ő foglalkozik vele, és mindig egyedi árat ad, nekem francia autóba 125k lett volna beszereléssel, szoftveres aktiválással együtt. Nem tudom, hogy audival kompatibilis-e, de egy kérdést megérhet.
2021. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 dines Sony van a 2001-es Octaviámban, 50 ezer forint volt a Mediamarktban 4-5 éve. A bluetooth miatt vettem így zenehallgatás mellett kihangosító is.
2021. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!