Mi lehet a hanggal?

Figyelt kérdés
Van egy 1 dines multimédiás fejegység amin WinCE operációs rendszer van. Be lett kötve és tök jól működött minden. Körülbelül 6 km hangos zene után először akadozott aztán teljesen elment a hang. Hazaértem szétszedtem és minden a helyén volt viszont szerintem elég meleg volt. Visszaraktam és utána megint szólt. Légyszi segítsetek, köszi.
2021. aug. 22. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik.
2021. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez mitől lehet
2021. aug. 22. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A beépítés helye túl zárt ahhoz, hogy leadja meleget és tiltakozik..
2021. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csak arra az egy helyre lehet tenni. Mi lenne a megoldás?
2021. aug. 24. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen "hangos zene "..

Azért tegyél egy (vagy több) próbát, kiderítendő, mitől hallgat el.

Hallgass zenét 1/4, aztán 1/3-ad és így tovább hangerővel, ha lehet ugyanazt, de mondjuk fél órát.

Ha megy elsőre, akkor jöhet a 2. fokozat, és így tovább..

Ha eljön az a hangosság, amikor elakad, akkor egyértelmű, hogy nem hűl eléggé, ne adj Isten csak ennyit bír, akár jobb a hűtés, akár nem.

Ha van rá lehetőség, kívülről a házra plusz hűtőbordát kébne tenni, esetleg ventillátorral fújni, kiderítendő lehet-e, érdemes-e valamit tenni a bőgetés érdekében...

2021. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megprobálkozok vele
2021. aug. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!