Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Wayteq 995 gps-re szeretnék...

Wayteq 995 gps-re szeretnék telepíteni Igo2020 Q4-et. A régi gépemre simán tudtam telepíteni. Erre az új Androidosra nem megy. Mit kell átállítani/beállítani?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A 2020 Q4 az egy térképállomány. Futtatásához megfelelő az IGO..

Nemcsak IGO alatt tud futni, mi van most a navigátoron?

Mi futtatná, használná a 2020/Q4-et?

2022. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Androidra ott a google maps.
2022. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zzzoli ***** válasza:
Az újra már nem a 2020 Q4, hanem a 2021 Q4 kell. Melyik verziót akarod rárakni, hol akad el, milyen hibaüzenettel?
2022. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nahar válasza:

Amennyiben a navidon már fel van telepítve az iGO:

A régebbi fileokat töröld ki, de előtte csinálj másolatot róluk a biztonság kedvéért!


Másold az

IGO/content/map mappába a .fbl, .fda, .fjw, .fsp, .fpa,.hnr fájlokat,ha kamionozol akkor az .ftr fájlokat is.


IGO/content/poi mappába a .poi és a ext poi fájlokat, ha kamionozol akkor az truck poi fájlokat.


IGO/content/building mappába a .3dl, .3dc fájlokat,


IGO/content/phoneme mappába amennyiben magyar .ph fájlok vannak, töröld ki mert TTS hang használata esetén zavart okozhatnak.

2022. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy a laptop nem is látja a gpst. A régi gps-en átállítottam az usb csatlakozást, onnantól kezdve tudtam rá másolni . Ezen az új gps-n nincs ilyen lehetőség, legalább is nem látható. A 2020 Q4 számomra megfelelő lenne, egyenlőre nem akarok frisebb verziót venni. Az ingyen letölthető Sygic nem ér semmit.
2022. jan. 2. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Megkerestem: Wayteq oldala, 42. old. magyar nyelven

[link]

2022. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok, nem értem el sikert. Részben ezért is kértem segítséget itt.
2022. jan. 3. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ezen az új gps-n nincs ilyen lehetőség, legalább is nem látható. "

Itt azt írtad, hogy nem is találod az átállítási lehetőséget, mert ez akkor megtévesztő ionformáció volt...

2022. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg még az sem mindegy, hogy milyen program van a laptopon?

XP-re más, WIN7-8-10-re megint más kell a kapcsolathoz.

2022. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!