Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hyundai i30 2012-höz vettem...

Hyundai i30 2012-höz vettem ZWNAV multimédiát, miért nem működik az eredeti USB/AUX?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka, hogy az említett multimédiával nem kommunikál az eredeti USB/AUX egység? minden csatlakoztatva van, adtak átalakító kábelt is. Az az USB működik, amely közvetlenül a multimédiához csatlakozik (az is colt a csomagban), de jó lenne nem külön kivezetékelni. A neten találtam adaptert, ami talán megoldaná a a problémát, de csak Hyundai Elantrához... Van ötletetek, hogy mi lehet a megoldás? A legtöbb multimédia bekötést vállaló cég nem tudott válaszolni sajnos, de hátha járt már így valaki. Köszi előre is! :)

2022. febr. 2. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, ha jó az adapter, akkor működnie kell. Távszakértést nem tudunk vállalni.


Esetleg azt lehet megnézni, hogy az USB port kap-e áramot. Rádugsz egy USB kábelt, aminek a végét levágod. A piros és a fekete (vagy narancs és fehér) szál között kell feszültségnek lennie, ha rámérsz multimeterrel. Ha nincs multimeter, akkor valamilyen USB-s kütyüvel tesztelheted, hogy kap-e áramot (led visszajelzős pendrive nem feltétlenül jó, mert az általában csak adatátvitel esetén villog).

2022. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma kiderült, hogy a 15.3.1 -gyes IOS a gond. Az egyik iphone szervizesnek ugyanez a gondja. Szerencsére ez tudja az usb nélküli tülrözést is. Amely más androidos telefonnal működik (hotspottal nyilván).

Régebben az Iphonnal is ment minden. Szóval várom az új szoftver frissítést. :)

2022. márc. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!