Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen ingyen letölthető GPS...

Milyen ingyen letölthető GPS applikáció van ami magyar is és nem kell hozzá mobilnet vagy bármilyen internet?

Figyelt kérdés

#GPS #telefon #offline #Naivgáció
2022. febr. 18. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Google maps
2022. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz pont kell
2022. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
HERE-t tudod offline, ha előre letöltöd ami kell
2022. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A GPS térkéshez kell internet?
2022. febr. 18. 15:23
 5/10 anonim válasza:
2022. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
OsmAnd. 7 térképig ingyenes, túraútvonalak, földutak, stb is benne van.
2022. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Google Maps, le tudod tölteni térképet is offline használatra, ha esetleg nem rendelkeznél mobilinternettel.
2022. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 24. 14:01
 9/10 metaxxa válasza:
MapFactor Navigator, szintén le tudod wifi-n tölteni a térképeket.
2022. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kétféle megoldás van. Vagy van vezetés közben is folyamatos interneted, és akkor online használhatod a Google térképeit. De én ezt soha nem használtam, már csak azért sem, mert nem értek egyet a Google személyiségi jogokat sértő kíváncsiságával. Ráadásul sok adatot fogyaszt.

A másik lehetőség hogy előre letöltöd a GPS-re a térképet, vagy azt a részét, amerre utazni akarsz. Ebből van ingyenes és fizetős is. Én olyan GPS-t vettem, amin rajta volt az IGO térkép. 2014 óta azt használom, többnyire az azóta épült körforgalmakat nem ismeri, de eddig még mindig elvitt oda, ahova akartam. Némi összegért frissíteni lehetne, de így sem volt vele soha problémám. A GPS vásárlásakor szintén nagy ívben kerültem a Google-t, ezért nem androidosat, hanem egy Waytek Windows-osat vettem. Stabil, megbízható. Térkép nélkül 19k az ára, térképpel 34k. Lehet kapni 19k-ért 7"-os Navon tabletet, amin rajta a térkép program is, és ingyen frissül amíg a tablet él.

2022. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!