Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik a legjobb fake GPS app...

Melyik a legjobb fake GPS app iOS-re?

Figyelt kérdés

Tudjátok mi az, megadod benne a koordinátákat/térképen kijelölöd a kívánt helyet, élesíted, és ez befolyásolja a GPS-jelet, pl. meg tudod csinálni, hogy Budapest helyett azt jelezze a telefonod, hogy nem ott, hanem Timbuktuban vagy. De közben Pesten, de mégse azt jelzi. És ez akkor kihat a lokációt használó egyéb alkalmazásokra is pl. insta, facebook, ilyesmi.


Nekem amúgy Instagram kiegészítőhöz, az InstaMusic-hoz kellene.

Androidra ezer ilyen program van. Nehezen hiszem el ,hogy nem létezik iOsra egy sem. De amit találtam az eddig vagy nem, vagy nem jól működött. Próbáltam már vpn-nel is használni, de az sem működött jól.



#GPS #IOS #VPN #ios location
2022. febr. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Tunnelbear, ezzel oldottam meg, hogy olcsóbb legyen a youtube premium.

[link]

2022. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ez elérhető app formájában is vagy gépre kell letölteni? Vagy inkább írjak privátot és tegyem fel ott a kérdéseimet? :D

Köszi!

2022. febr. 23. 13:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó ez VPN :( az a baj, hogy ezek nekem a social media appokkal nem működnek valamiért
2022. febr. 23. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:

iPhone a VPN-en kivül nincs más olyan megoldás amit szeretnél.

Nekem drónhoz kellett volna, emiatt végigtúrtam a netet hogyan lehetne megcsinálni.

Ez talán működik:

https://www.youtube.com/watch?v=dBSXCdm5eEk

De ehhez kell számítógép.

Vagy ez:

https://www.youtube.com/watch?v=YbP7g9UFM8s

Meg még a fejlesztői megoldás lehet ahol egy app tesztelésénél lehet beállítani olyan lokációt amilyent akarsz, tesztelési céllal. De ahhoz fejlesztői fiók kell.

2022. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper jó ez hogy ilyen nagyon biztonságos az iphone :( Köszi szépen! én is végigtúrtam már mindent
2022. febr. 23. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Örülj neki hogy ilyen. Ellenkező esetben 2-3 naponta itt nyikognál hogy: demiééért vírusos a telefonooom?

Az átlag embernek nem kell fake gps. Ha neked kell, akkor valami rosszban sántikálsz, valakit át akarsz verni. Magadban keresd a hibát.

2022. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!