Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen jó megbizható GPS-t...

Milyen jó megbizható GPS-t tudok venni autóba 50 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy WayteQ 7 colos navigációm van, amit a tesóm adott, mert nem kell neki. Eleinte örültem neki, de rájöttem hogy túl nagy nekem az autóba a 7 colos mérete miatt. Sokat elvesz a látótérből, hiába kőzépre teszem vagy bal oladlra, akár milyen szögbe állitom sehogyan sem jó egyik helyen sem.

Tetszik a grafikája, de személyautóba nem nagyon jó. Tesómnak furgonban haználta.

Milyen megbizható minőségü navigációt tudnék venni kb. 50 ezer forintért, amivel nincs sok hiszti?

Mondták hogy olyan nem jó ami önmagát frissiti, mert sokszor lefagy, meg belassul.

Nekem olyan kell amit, mondjuk 2 évente tudom frissiteni, vagy amikor én akarom.

A kijelzó 4 vagy 5 colos lenne jó.


2022. szept. 2. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem erre a válaszra számítasz, de okostelefon nem jó? Az gondolom eleve van. Én teljesen szükségtelennek érzem a külön GPS-t úgy, hogy az okostelefon eleve mindig nálam van és azt frissíteni sem kell, mert mobilnetről kap minden infot. :) (Waze, vagy Google maps, ezeket használom)
2022. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem nincs mobilnet, meg aztán gyakran használom a navigációt, bár nem mindennap, de egy héten 2-3 alkalom van, amikor egyhuzamban be van kapcsolva 8 órán keresztül amikor vezetek és nem szeretném a mobilomat tönkretenni a displayt, főleg nyáron pedig a nagy melegben.
2022. szept. 2. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Telefonra is van offline GPS, akkor nem kell mobilnet. De akkor nincs valós idejű forgalmi navigáció illetve hát akkor a térképet is le kell tölteni előre ami több GB adatot jelent, ezt otthon wifin megteheted. Veszel valami olcsó telefont erre a célra.

A legtöbb boltban kapható GPS is android alapokon futó rendszer, Google Play áruházzal és hasonló, magyarán az is egy telefon szinte… TomTom gyárt még saját oprendszerrel GPS-t de azokról sok jót nem hallottam csak ami több száz ezerbe kerül.

2022. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"nem szeretném a mobilomat tönkretenni a displayt, főleg nyáron pedig a nagy melegben."

Egy másik mobil is megteszi, amit használtan veszel 20 ezerért. Nekem már sok éve egy hibásként vett készülékem van, amivel nem lehet telefonálni, de navigációra és minden másra kiváló. Speciel osztott képernyő módban tud autóskameraként is működni egy időben a navival. Autós töltőre dugva elven magának, sose merül le.

Az útvonalat a mobilomon tervezem vagy a számítógépen. Otthon van wifi, és át tudom küldeni az útvonaltervet, nem is kell az autóban semmit sem csinálni, csak az értesítésre rányomni és már meg is nyitja.

2022. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3,4:

Ere nem is gondoltam, mert van itthon két okosteló, amit már nem használunk, igy GPS kinzásra megfelelne. :D

Köszi a válaszokat! :)

2022. szept. 4. 20:37
 6/13 anonim ***** válasza:
AZ 5 "-os pont elég.
2022. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

veszel egy használt garmin gps-t

Az sose romlik el:)

2022. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Minek vennék használtat, amikor lehet venni újat?
2022. szept. 15. 14:00
 9/13 anonim ***** válasza:

a használt belefér a keretbe amit kiírtál


Az új nem

2022. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Jah értem, hát akkor inkább emelek a kereten, de használtat nem fogok venni.
2022. szept. 15. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!