Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van olyan nyomkövető alkalmazá...

Van olyan nyomkövető alkalmazás androidra/ios-re ami offline wifi, mobilnet nélkül működik?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen nyomkövető alkalmazást?

2022. nov. 10. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs, nem.
2022. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs, net nelkul a telefont cellainformaciok segitsegevel lehet kovetni, ezt pedig a szolgaltato csak hatosagi parancs eseten adja ki.
2022. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

iPhoneonon a GPS működik repülőgép módban is. Ha kikapcsolsz mindent, akkor is beméri a helyzetet. Offline térképekkel kiválóan lehet tájékozódni, vagy rögzíteni a nyomvonalat akkor is ha mondjuk akkukímélésből airplane módba váltunk. Droidnál nem tudom lehetséges-e ez.

Tehát ha ez a cél, akkor iPhoneonon lehetséges.

Ha folyamatosan követni szeretnéd a készülék mozgását, akkor nem lehetséges sehogyan sem. Ha kikapcsolsz minden adatátviteli lehetőséget, akkor nem tudja a telefon elküldeni a helyzetét.

2022. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

A lepontozást magyarázzátok meg.

De komolyan! Mi rosszat írtam? :D

2022. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
#4 Iligyek
2022. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
itt ez megy 3-as. én adtam zöldet, de hát na. Ha már benne van az "iPhone" szó egy válaszban és pozitívan írsz róla, akkor auto pirosat nyomnak.
2022. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, telefonra van-e, de aliexpresszen pár euróért árulnak tracker készülékeket, amikről utólag le lehet tölteni a gps adatokat, mikor merre járt.
2022. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kernelszinten megoldható, csak bele kell nyúlnod a zsebedbe eléggé.
2022. nov. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi a cél? Asszonyt kell megfigyelni, vagy a kerékpározásodat szeretnéd rögzíteni?
2022. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami rögzíti az útvonalat és utólag visszanézhető, olyan van, rendszeresen használok is.


Ami valós időben távolról követi, az is megoldható, ha sms-ben elküldi a pozíciót adott időközönként, de ehhez ugyanúgy kell mobilhálózat és a sok sms miatt valószínűleg drágább is lenne, mintha vennél valamennyi mobilnetet.

2022. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!