Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mio digiwalker c320 gps-t...

Szoragy kérdése:

Mio digiwalker c320 gps-t használ még valaki? hogy oldjam meg hogy amikor lemül,és bedugom az usb kábelt,akkor ne pc sync modra vátson? sajnos a gyári kábel nincs meg,azzal nem csinálta.

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd át a beállításokat, hogy nem lehet-e valahogy kikapcsolni.

Ha nem lehet, akkor:

- Töltsd olyan eszközről, ami nem akar kommunikálni vele (pl. egyszerű szivargyújtós töltő, power bank stb.)

- Szerezz olyan kábelt, amiben nincs adatvezeték.

- végső esetben vágd el a mostani kábelnek az adatvezetékét. (Az usb 2.0 kábelekben 4 vezeték van, abból 2 az adat, általában a fehér és a zöld)

2022. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.ezeken tul vagyok..az egyszerü autos töltöröl is kommunikálni akar. elvágtam egy mini usb vezetéket,és csak a piros,és fekete vezetékre adtam áramot,akkor is átkapcsolt pár másodperc után pc modra. beállitásokban semmi nincs. azzal kezdtem...lehet hogy valoban csak gyári kábel lehet jo hozzá?

abban lehet valami elektronika vajon?

2022. nov. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!