Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Olyan appokat keresek amit...

Olyan appokat keresek amit tudnék használni Londonban arra, hogy tájékozódjak, gps, valami angol-magyar fordító app is kellene ami kint jól működne?

Figyelt kérdés

Londonban 5 napot leszek.


Vagy esetleg (Telekomos vagyok) bemennék hozzájuk, tudnak vajon ajánlani valamit (természetesen pénzért), hogy legyen ott is mobilnetem azon a pár napon? Létezik ilyen?



2023. jan. 27. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link] ,20.6848142,14z?hl=hu

[link]


Ha felhívod az ügyfélszolgálatot, megmondják, hogy milyen feltételekkel tudsz a királyságban netezni.

Nagy-Britannia 2020. december 31-én kilépett az EU-ból, a Telekom ennek ellenére továbbra is EU díjzóna szerint kezeli minden nagy-britanniai roaming partnerét.

Azaz ha a díjcsomagodnak van külföldön felhasználható adatkerete, az ott is érvényes. De kiegészítők is rendelkezésre állnak ha az alap lehetőségeken túl szeretnéd igénybe venni.

2023. jan. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A Google Maps 2005 óta a Google Fordító 2006 óta létezik. Tényleg nem ismernéd őket?
2023. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es írja. De rendes térkép és útiszótár is létezik. :)
2023. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan kezdem azt hinni hogy kezd elmenni az eszük az embereknek.

KEzdjük ott, hogy tizen x éve működik a Google Térkép és a Google Fordító..

De ha még valamilyen csoda folytán nem ismernéd őket, akkor beírod a google-ba hogy térkép, meg azt hogy fordító, és millió találatot kidob.

2023. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Londonban élek, mikor kiköltöztem napi szinten használtam a google maps-et, bár mostanra már magamtól is tudom mi merre van. Rengeteget használom a tömegközlekedést, a google maps nagyon bevált, percre pontosan mutatja a busz, vonat, dlr, underground menetrendeket/késéseket. Csak beírod honnan hova szeretnél menni és mutatja a térképen merre menj a legközelebbi buszhoz, vonathoz stb. Egyébként a magyar szolgáltatók (Telekom, Vodafone, Yettel) EU díjzóna szerint kezeli az Egyesült Királyság területén történő internetezést is, így nem kerül többe a használata mint Magyarországon.

Ha sokat fogsz utazgatni Londonon belül akkor ajánlom az Oyster kártya kiváltását, ez szinte bármelyik nagyobb metró vagy vonatállomáson megvásárolható az automatákból. Van egy £7-os díja a kártyának ami tavaly óta sajnos már nem visszaváltható, viszont előnye, hogy van egy napi limit ami után korlátlanul használhatod a nap végéig a tömegközlekedést. Ezt az összeget az 1-es/2-es zónán belüli utazgatásnál is eléri az ember 2-3 metrózással. Ha kirándulni megy az ember Londonba akkor pedig 100% hogy többet használja egy nap a tömegközlekedést 😀.A vonatot/metrót kombinálhatod is, viszont a buszra külön limit vonatkozik. Bankkártyával is ugyanúgy működik az utazás mint az Oyster kártyával, viszont akkor figyelembe kell venni a forint-font váltást, ami ugye nem túl kedvező és emellett egyes magyar bankok külföldi használati díjat is felszámíthatnak, ezért javaslom az Oyster kártyát.

Kellemes időtöltést Londonban! 😊

2023. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A google mapsot le lehet tölteni offline használatra és akkor a térkép töltögetéséhez nem fog pluszban internetet fogyasztani csak az egéb adatokhoz.

OSMandmaps app is nagyon jó.

Meg vannak direkt idegenvezető appok is.

2023. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 6-os neked pedig külön köszönöm!! 😊
2023. jan. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!