Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A komoot weboldalán miért nem...

A komoot weboldalán miért nem engedi letölteni a megtervezett gpx file-t a számítógépre?

Figyelt kérdés
Használta valaki ezt a tervezőt? Mintha különböző régiókat csak pénzért lehetne feloldani. Régen simán le tudtam tölteni róla, de kb 1 éve nem használtam és most nem megy.

2023. máj. 4. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, hogy valszeg fizetős a cucc.

A bikemap-ot használtam, az is tartja már a markát...

Töltsd le a Garmin BaseCamp progit a számítógépedre [link] és tölts le mellé egy OSM alapú térképet, és/vagy turistautak.hu-t. Azt csinálsz amit akarsz ebben a programban. Rajzolhatsz poizhatsz, mérhetsz, bármit. Mentheted gpx-ben, kml-ben, stb. Aztán mehet a gps-re, telefonra akárhova.

2023. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ami írtál! 👍
2023. máj. 4. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A locus online tervezője is elég jó:

[link]

2023. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!