Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Legjobb offline GPS alkalmazás...

Legjobb offline GPS alkalmazás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szlovákiai vagyok, de gyakran járok Magyarországra, és szükségem volna egy offline GPS-re gyalogláshoz. A probléma az, hogy a legtöbb offline GPS elképesztően nagyon laggol (pl a Google Maps.)


iOS-on vagyok. Köszi, ha segítesz!



2023. júl. 14. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

A laggolást hogy érted? Mi szaggat? A megjelenítés?


Próbáld ki az OSMandMaps-ot!

[link]


De a Maps.me app is tök jó.

[link]


Ezek is jók:

[link]

[link]


Igen, tudom... fizetősek, vagy fizetni kell a teljes funkcionalitáshoz. De sajnos ma már nincs olyan app ami minden is jól tud és teljesen ingyenes.

2023. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Locus map free
2023. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A Locus nem érhető el iOS-ra!
2023. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

google maps tud olyat, hogy kijelölöd a térképen a területet, és azt letölti offline módra


[link]

2023. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm azt mondta, hogy indulás előtt otthonról net-hozzáféréssel virtuálisan "bejárja" a térképek alkalmazással azokat a helyeket, amelyekre szeretne menni vagy még annál is nagyobb területet és ekkor letöltődik a gyorsítótárba a térkép. Innentől már "megy offline is", legalábbis neki.

Régen beszéltünk erről, azóta változhatott -e ez (vagy időnként esetleg üríti valami a gyorsítótárat) nem tudom.

Ez hátha segít (Google térképek esetén):

[link]

App Store: ennek elég magasak az értékelései:

[link]

Maps.Me alkalmazás:

[link]


Megírod melyik vált be a legjobban?

2023. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Maps.me teljesen jó sokat használtuk nyaralásokon.

A GPS alapvetően "laggol" csak sok alkalmazásban ezt próbálják elrejteni, de amikor nem adja ki a varázslat akkor elég cifra dolgok kerekednek belőle.

2023. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Maps.me-nek van egy ingyenes, nyílt forrású, adatvédelemre jobban ügyelő továbbfejlesztése, az Organic Maps:

[link]

ugyanúgy (és az OSMAnd-hoz hasonlóan) az OpenStreetMap ( [link] ) adatbázisából dolgozik.

2023. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Google Maps-nek van offline modja.


"A probléma az, hogy a legtöbb offline GPS elképesztően nagyon laggol (pl a Google Maps.) iOS-on vagyok"

xd, jó iphone lehet, ha a Google Maps-et már nem bírja

2023. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mapy.cz
2023. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!