Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi a különbség a waze és a...

Mi a különbség a waze és a Google térkép között, melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
2023. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MSmester111 válasza:
0%
Havazás a Google térképet használja, egy nagy kalap szar az egész nem képes 200 méter megtakarítás miatt levinni a főútról, utcákon keresztül navigálni. Én speciel nem használom sokszor be fürödtem vele.
2023. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D.Tomka válasza:
Egyenlőre még a Waze javára vannak előnyök, de nem hinném hogy sokáig. Kb 2013 környékén már felvásárolta a Waze-t a Google.
2023. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ezt mondták 2013-ban, 14-ben, 15-ben, 16-ban, 17-ben, 18-ban, 19-ben, 20-ban, 21-ben és 22-ben is...
2023. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mike@pro válasza:
0%

Mindkettőt használtam és mindkettő egy hulladék, két esetet tudnék sorolni:

Pár hónapja Debrecenből jöttünk volna haza Miskolcra és nagyon nem vagyok arra ismerős, ráadásul éjszaka volt. A google térképet használtam volna, de az akkor is pályára vitt volna ha kikapcsoltam a fizetős kapukat és útvonalakat, és ugyanez a waze "alkalmazás". Kénytelen voltam pályamatricát venni, mert máshogy nem tudtunk volna hazajutni tök sötétben, mert csak bolyongtunk össze vissza.

Tegnap Romániából Nagyváradról jöttünk haza, és nem vitt fel a pályára, hanem lepusztult, elhagyatott helyeken kellett autóznunk a családdal egészen Debrecenig, ahol csak az útjelző táblák miatt találtuk meg az autópályát.

Mindkettő katasztrófa, használhatatlan. Nem működnek az alapvető dolgok.

2023. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Vagy csak te vagy a béna és nem tudod beállítani.
2023. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mike@pro válasza:
0%
Köszi okoska
2023. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!