Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Okosórán hogy van net hogy a...

Okosórán hogy van net hogy a nyomkovetést lássuk a telefonon?hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

A telefonra le kell tölteni egy alkalmazást abban kell pl a nevjegyeket a rögziteni amiket igy kerulnek az okosóra nevjegyeibe.

elvileg sim kartya nelkul is latnia kéne a twlefonnak az órát helxileg mert a gyári száma es egyedi azonositokkal kellett az órát regisztrálni az alkalmazásban es a tájekoztaton is ez áll.és párositva vannak.


De amikor a telon kattintok az eszközkeresésre mindig azt irja ki az eszköz nem elérheto lehet adatforgalma ki van kapcsolva de az órán nincs is ilyen funkcio hogy ki be kapcsoljam a netet rajta.

(Q12 gyerekokosóra)


2023. júl. 26. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy az óra tudja, hol van, lennie kell benne GPS-nek, ahhoz pedig hogy erről tájékoztasson téged, SIM (eSIM) kártyának. Tehát ezzel nem fogod tudni követni a gyereket, sem a hasonló árúakkal.
2023. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De másnak ia van youtuben is van es latja a gyereket az orával.

7:45 től mondja a gps-rol az infokat

[link]


Valamint a leirasa

[link]

"Független használat

A gyerekek intelligens órája rendelkezik SIM-kártyahellyel, ami azt jelenti, hogy önállóan is használhatja. Nem kell csatlakoztatni egy mobiltelefonhoz."


Amit en ugy ertelmezek hogy akkor sim nelkul is hasznalhato ha a mobiltelohoz kapcsolodik.

2023. júl. 26. 17:15
 3/12 A kérdező kommentje:
*másoknak is van. Rengetegen használják.
2023. júl. 26. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem néztem utána. SIM-kártya nélkül akkor használható, a gyerek telefonjához kapcsolódik, ha erre gondoltál.


Nem tudom, ezt láttad-e:

[link]

2023. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A gyereknek nincs telefonja.

Pont ezert van ez az ora.

Hivni irni tud eddig sim alapon. Én is tudom hivni. Üzit még nem probaltam mert hivom.


Sim nelkul viszont nem tudom hogyan mit allitsak be mert nem latja a telom az eszközt(de simmel se)

2023. júl. 26. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
SIM-kártya, vagy telefon (és persze internet-elérés) kell ahhoz, hogy a helyadatokat el tudja küldeni.
2023. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt eddig is tudtuk.


A leirásában az áll, hogy "független használat"(2.kommentem)

Simmel is, és anélkül is használható. Sim nélkül akkor, ha kapcsolodva lenne a telefonomhoz.


Hogyan varázsoljak netet rá?

2023. júl. 26. 18:47
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagy ha mondjuk a gyerek tabletjével van (elvileg)párositva, ami wifin van (van netelérése), akkor van az okosórán net?es akkor a szülői telefonon a tablet helyzetét mutatná a wifi adatai szerint és nem a gyerekét?


Az a bajom hogy csak egy pillanat volt a párositásrol az info. Tehát ahogy a tableten az alkalmazásba regisztráltam az okosórát egy pillanatra lattam csak a párosításrol egy felbukkanó ablakot.

Es a tablet sem látja az órát,a telefonom(amin szintén rajta van az alkalmazás és az óra adataival beléptem), az sem.

2023. júl. 26. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:
"Nem kell csatlakoztatni egy mobiltelefonhoz" - ha van benne SIM kártya. A tablet csak akkor elég, ha éppen Wifi-re csatlakozik pl. iskolában. Ennyire volt időm és türelmem, bocs.
2023. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én már 3.napja izzadok ezen. Minden estém munka után az okosóra tájékoztatója meg ez.

Csak nem vagyok hülye egy okosórához hogy feladjam?

2023. júl. 26. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!