Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Utólagos beszerelésű tolatókam...

Utólagos beszerelésű tolatókamera,és menetrögzítő egyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Asszonypajti részére keresnék ilyesmi kütyüt. AMi "berajzolja a tolatási irányt ahogy halad az autó. kb tenyérnyi kijelzője lenne, és egy menetrögzítő kamera is csatlakozna a mai közlekedési morál rögzítése végett... :D néztem már jópárat, de olyat, ami mindezt egyben tudja, nem találtam. (és persze nyilván fillérekért szeretném, nem aranyáron :D ) Illetve egy mobil, autóból-autóba egy mozdulattal átrakható, akkumulátoros, zsinórmentes kamera is jó lenne. Ha vlk tud ilyet ajánlani , tapasztalattal együtt, szívesen venném. :D köszönöm szépen...
2023. okt. 26. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Van dögivel, itt egy legolcsóbb, kábelezni kell.


[link]


[link]

2023. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos nem a kérdésekre adtál választ, de köszönöm a fáradtságod.
2023. okt. 26. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hááát..

Egy mozdulattal átrakható?

A tolatóból a kamerarészét telepíteni kell valahogy, ez mindenképpen külön egység.

A menetrögzítőt is rögzíteni kell.

Mondjuk ezek még mennek 1-1 mozdulattal.

De akkuról kellene nekik működni, hogy ne kelljen minden egy áttelepítő mozdulat után tápfeszültségeket bedugdosni és ráadásul WiFisnek lenni, további madzagozás helyett.

Az akkutöltést már nem is emlegetem..

Gondold át..

2023. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát pont ezért gondoltam, hogy segítséget kérek. Leginkább a menetrögzítő kéne mobil legyen. És ugye a z alapja az,hogy egy mai mobil is bír 2 napot. max 2 naponta töltve van. Egyik autóban mondjuk fix, ahol rendszeres műxik ott bekötve, a másikba időnként , 1-1 útra áttenni. Így volt gondolva, de végülis akkor több rendszerrel megoldható, van amit már szinte ingyen utánunk dobnak....
2023. okt. 27. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!