Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mapson letöltöttem az adott...

Mapson letöltöttem az adott területet, és offline módban nem hajlandó útvonalat tervezni, miért nem működik ez a funkció (android 13)?

Figyelt kérdés
Pedig ha beírom, hogy Kékestető, ami a letöltött térképben szerepel, azt behozza. Ha útvonalat akarok tervezni, azt írja, hogy nincs internetkapcsolat.
máj. 1. 08:16
 1/4 Mad Max2 ***** válasza:

lehet nem töltöted le azta részt


Amugy... offline bana maps szeret szarakodni


pl: ha letérsz a megtervezett útról legtöbbször nem hajlandó újratervezni meg hasonnló szarságok


Pedig a google azt hírdeti hogy letöltött térképrészlettel ugyan ugy müködik offline ba mint internettel


Pedig nem, én is tapasztaltam már.

az offline navigálásra ezért a jó öreg garmin navimat szoktam hazsnálni, az szájbarágós, még ha elakarsz tévedni akkor se hagyja:D

máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha előre megtervezted az utat, az még működik offline, de akkor már útközben ne akarj letérni semmit, mert kiakad.

HERE WeGo sokkal megbízhatóbb offline, bár az nem egy (terep) túratérkép, ha arról van szó. Múltkor volt egy téma, további alkalmazásokkal, ami ilyen túrákhoz is jó.

máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem offline tervezi az útvonalat, csak navigálni tud a letöltött térképpel.

Arra az időre bekapcsolod a mobilnetet amíg megtervezi, aztán kikapcsolhatod és működik, csak ne térj el az útvonaltól, mert akkor megint kell neki net.

máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a térképet töltötted le a tervezés online működik. De mivel a térkép le van töltve, így miniális adatforgalommal jár.
máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!