Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » MIO-400-as GPS-t vettem kb.2...

MIO-400-as GPS-t vettem kb.2 éve. Az utolsó térkép frissítés 2009-es, azóta a cég nem ad ki erre a készülékre új térképet. (Közép-Európa és nem bővíthető a memória kártyával! ). Hogyan lehetne friss térképet erre a típusra rátenni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 11:58
 1/1 DannyZuko ***** válasza:
Ha nem bővíthető, akkor nyilván a belső memóriájában tárolja a térképszoftvert, ami pont ugyanaz, mintha külső kártyán lenne. szerintem simán leszedsz torrentről vagy akármiről egy frisseb IGO8at vagy akármit és törlöd az előzőt. Az újjal meg újratalepíted. Szokott kelleni egy segédprogram ami tudja kezelni a hardvert. Azt hiszem activesync a neve, de nem 100%.
2011. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!