Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Miért nem érzékeli a műholdat...

Miért nem érzékeli a műholdat a gps-em? Most telepítettem rá az igo8-at, előtte smart2go volt rajta. Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lakásban próbálod, ott nem kell navigálni, oda még nincs térkép.

Menj ki a szabadba 10 (inkább 2-5) percen belül "jönnek" a holdak.

Be van állítva (vagy automatán lekeresve) a GPS port adatai?

2011. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már kint is és a kocsiban is,de semmi csak annyit mutat,hogy keresi a kapcsolatot.Valószínűleg akkor az a baj,hogy fogalmam sincs mi az a gps port és hol tudnám beállítani.Keresgettem már az igo-ban is beállításokat, a gps menüében is,de nem találtam semmit.Gondoltam arra is,hogy rossz lehet a program,amit leszedtem.Amúgy ATD GP-318-as készülékem van,ha ez segít.
2011. nov. 15. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

IGO8... Beállítások.. Profi mód.. GPS... Ott vannak a port beállítások port?, sebesség?

Pipa ki, alul automata keresés..

Ha talál kapcsolatot (portot, sebesség) akkor jó, ha nem, akkor:

1. vagy rossza hardver

2. a program nem tudja kezelni (hívni) a GPS vevőt, mint hardvert..

2011. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

ha megvan a port a SYS.TXT-be simá editorral be kell írni a GPS adatok alá... Onnan kezdve tudja majd...

2011. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!