Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » GPS segítség? Mio 169

GPS segítség? Mio 169

Figyelt kérdés
vettem egy gps készüléket,van hozzá hálózati töltő,autós töltő. bekapcsolom és nem tudok rajta térképet nyitni. hogyan tehetnék rá? SOS

2012. febr. 4. 16:53
 1/1 anonim válasza:
Ha rákattintunk a gps részre és nem indul az azt jelenti, hogy nincs rajta térkép szoftver. Venni szerintem igo térképszoftvert lehet de a legolcsób amit eddig láttam az 16 ezer forint :/ Én netről töltöttem a bitorlo nevű torrent oldalról de arra kell meghívó és csak ugylehet regisztrálni. Esetleg ha vagy valami ilyen oldalra regisztrálva akkor ott van elég sok. Amúgy van olyan torrent oldal amire regisztrálni se kell de azon nemtudom hogy milyen minőségű térképszoftver van.
2012. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!