Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » GPS készüléket és szoftvert...

GPS készüléket és szoftvert miet vegyek?

Figyelt kérdés
WAYTEQ X960BT HD -ra gondoltam 23.000 körül van térkép nélkül de nem tudom hogy honnan szerezzek rá szoftvert, torrent megosztó oldalakon nézegettem van ez: ***** de nem tudom hogy ez most a teljes navi szotver, vagy csak egy frissítés? segítsen valaki légyszi!!!

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. márc. 19. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

a keszülek a mit kineztel TÖKELETES!!!

a torrenteken meg van fent teljes program, meg terkep file is hozzá

2012. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhány ezer forinttal drágábban már kapsz egyszerűbb készüléket teljes Európa térképpel is, szerintem nem éri meg vacakolni a torrenttel.
2012. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

néhány ezerrel? :D

ja, és utána már úgysem fog pénzt kiadni az update-re, mert mindek, ha ott van a torrenten "ingyé"...

szóval elöbb-utóbb ugyis a crackelt ver. kerül fel...

amugy sem hinném, hogy full európa igo Primo, csak párezerrel lenne több

2012. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, néhány ezerrel. Egy alap készülék (TomTom Start) pont 4 ezerrel drágább, és teljes Európa térkép van hozzá, amit vásárlás után frissíthetsz. Persze, akinek a HD felbontás kell, az nyilván nem fogja megvenni, pedig ugyanúgy útbaigazít az is. Én az ilyenekre nem költök sokat, ezek kifejezetten céleszközök, másra úgysem használom, nem kell bele zenelejátszó és társai, felesleges. Nekem egy 2007-es térkép van a telefonomon, és azzal is tökéletesen boldogulok.
2012. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már csak zt nem tudtam meg hogy erre a készülékre fel lehet e tenni az IGO-t
2012. márc. 19. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:

És erről van mit tudtok mondani?


Demandy 5" Slim HD navigáció térkép nélkül


GPS navigáció 5 coll – HD felbontás 800X480. Processzor órajele 500MHz. Bluetooth (telefon kihangosítsa, tárcsázás, hívásfogadás a készüléken keresztül) . 2.0 mini-USB csatlakozó. FM-transmitter (a készülék FM frekvencián is képes hangot sugározni, így az autórádión is hallható). Szuperérzékeny SiRF IV 40 csatornás GPS vevő . Stabil és egyedi autós tartó, autós töltő, fülhallgató, adatkábel a dobozban. Microsoft Windows CE 5.0. Magyar nyelvű menü. Képnézegető (JPG, GIF, BMP, PNG). Videó lejátszás (ASF,AVI,WMV,3GP,MP4,FLV). Zene lejátszás (MP3, WMA). Sok beépített játék. E-book olvasó (TXT). Hasznos segédprogramok (pl. számológép, valutaváltó). MicroSD foglalat. Memória bővíthetőség 8GB-ig. Igényes, masszív, exkluzív stílusú borítás, fém kerettel.

2012. márc. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!