Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Üdv! Van egy navon típusú GPS...

Üdv! Van egy navon típusú GPS készülékem és olyan problémája van, hogy az érinkőképernyő üveg lapja elrepedt. A kijelzőnek semmi baja, csak az a vékony üveg, vagy nem tudom milyen lap repedt meg. Normális e, hogy 15e ft-ot akarnak kérni a javításért?

Figyelt kérdés
Ti. én utánanéztem,és mivel ez nem egy csúcstechnikás készülék(30-32e ft.-ért vettem kb. fél éve),egy sima rezisztív érintőképernyős készülék,és ez elméletileg filléres dolog kellene legyen.Ötlet?Tanács? Tud valaki olcsó szervízt? Esetleg a cégnek kéne írni,hogy a szervíze át akar verni?

2012. márc. 25. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!