Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » I go primo 2. 0 nevű szoftvert...

I go primo 2. 0 nevű szoftvert szeretném WayteQ X960BT PNA-ra felrakni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval adott ez a WayteQ PNA amit usb kábellel csatlakoztattam a gépre, majd az sd-kártyára rámásoltam a letöltött I go primo 2.0 szoftvert úgy ahogy van mappástól mindenestől. De mikor elinditom a PNA-t rámegyek a Gps-re nem indul el.Nem tudom mit kellene csinálni, futtatni vagy beállitani valamit a készüléken hogy működjön.Eddig a sima i go primo volt rajta, az működik. Nem igazán értek hozzá egy barátom kért meg hogy csináljam meg.Aki tud segítsen! köszönöm

2013. febr. 24. 23:44
 1/1 1kamionos válasza:
nézd meg a régi sys fájlban, mi az elérési út, vagy a PNA-ban, és annak megfelelően írd át az új progi sys fájljában, akkor indulnia kell, ha a másik ment.
2013. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!