Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Wayteq x950 - HD GPS-em...

Wayteq x950 - HD GPS-em térkép frissítése hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném a GPS-emen a 2011.03-as térképet felfrissíteni, vannak forrásaim ahonnan. De gőzöm sincs hogy most milyenfajta térképem van rajta. Mind ilyen IGO8-as térképeket találok, az jó volna rá? Ami rajta van most a memórián mindent törüljek le?Vagy nem szabad mindent? A belső memorián van most a térkép és van: DRIVE, MANUALS,MAPS,MOBILENAVIGATOR,RES mappák és Fájlok a gyökérbe:gpspara0.bin , gpspara1.bin , gpspara2.bin , gpspara3.bin

2013. ápr. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj egy hozzáértőnek mielőtt téglásitod a gpsed...
2013. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, hogy javaslatokat halljak... ez az utolsó vélemény ez nem segít semmit, nem tudom miért kellett írni egyáltalán. Továbbá fogadok igazi véleményeket és javaslatokat.
2013. ápr. 4. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Felmásolod a térképet egy új mappába és futtatod a CE felületről (explorer).

ha nem jó rá úgy se fog működni rajta, a gps-t ezzel meg nem téglásítod, hisz ez nem a rom hanem csak egy alkalmazás (olyan mint a winamp).

1. hsz-nak:

Minek szólsz hozzá ha nem tudsz írni semmi célravezetőt. Eddig én is eljutottam a tv-nél hogy szóljak egy szakinak mielőtt végleg tönkre tenném :D

2013. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:

A gyári igo mappát azt mentsd le. Utána törölheted ha nem kell.

2013. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!