Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t tudtok ajánlani...

Milyen GPS-t tudtok ajánlani (nyugat) Európa-térképpelés lehetőleg 30 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igények, nem kell semmi plusz dolog rá, csak vigyen el Németországba és megbízható legyen!
2013. júl. 5. 09:20
 1/2 DJozso válasza:
Wayteqet (X850) tudom ajánlani, mondjuk Sygic navi programmal.Vagy esetleg ha nagyobb kijelzõ kellene (X950).Nekem is X920 van, es nagyon meg vagyok elégedve vele.De már Navont is lehet kapni, Igo8-al, esetleg primóval, ennyi jó magyar forintért.
2013. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DJozso válasza:
Ja, és ha igos készüléket veszel, akkor a térkép állomány vagy Navteqes vagy Teleatlaszos legyen,mert nyugat európára azok jobbak.Viszont magyarországra inkább Top mapos, vagy Navteqes.
2013. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!