Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Szeretnél autós eseményrögzítő...

Szeretnél autós eseményrögzítő kamerát kapni ajándékba?

Figyelt kérdés
Szerinted hasznos dolog? Miért?Melyik fajta a megfizethető árúak közül a legjobb?

2013. júl. 12. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy hasznos mivel baleseteknél bizonyító erejű! ráadásul ha valamit látsz érdekeset, így is vissza lehet nézni.
2013. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog, de én nem szeretnék. Visszanézhető a sok idióta baleset okozó, akik ráadásul nem ismerik el a felelősséget, azért jó .. Ha van mobilod én a helyedben arra töltenék rá egyet. Van sok.
2013. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát ez nem egy gagyi játékszer? Ha van valakinek, kérem írjon róla!!
2013. júl. 12. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ideig. 3 balesetnél (egy se velem történt szerencsére) volt bizonyító erejű felvételem. Egy ráfutásos, és két jobbkezes "huncutságnál". Aztán kivettem, mert nem volt kedvem folyton bíróságra járkálni, meg könyörögni, hogy ugyan, adják már vissza azt a rohadt memóriakártyát a kedves szervek. Sajnos találtak rajta olyat is, amin egy-két szabálytalanságot én is elkövetek. De rendesek voltak, csak kaptam egy ejnyebejnyét. (mondjuk csak annyi volt, hogy balra fordultam, közben csak jobbra lehetett (ezt többször is), meg egy piros lámpa hajnalban, mivel senki nem jött egy kanyarodósávban, így továbbmentem a tilos jelzés ellenére is.)
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És milyen márkájú masinád volt? Milyen minőségű felvételt és milyen hosszú felvételt lehet vele csinálni?És hogyan és hová kell rögzíteni?

Hol vetted és mennyiért???

Bocsi ennyi kérdésért, de ajándékba vennék, sürgősen döntenem kell.

2013. júl. 14. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Azthiszem ő volt, teszttel együtt linkelem.

[link]

A felvétel hossza a memóriakártyától függ.

Fogalmam sincs már, hogy hol vettem, valami webshopból, kb. 20 000 Ft-ért.

Amúgy 12 000-ért már megveheted.:) Szerettem, de csak a baj volt vele.:D Utána lecseréltem egy GoPro HD Hero3-ra, amivel parkolási, közlekedési szégyenfalra gyűjtöttem fotókat, videókat. Valamint kísértem egy biciklis expedíció Magyarországi szakaszát, elöl-hátul 2 Gopro vett, oldalt pedig a kis autóskamera. Utána ez is kikerült. Én Renault Mégane Coupe-ban először a műszerfalra, aztán az ablakra raktam.: )Elég jó felvételt csinált, de csak 720p-ben használd, FullHD-ban még rosszabb.

2013. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már kaptam:D Nagyon hasznos dolog! Ha valami baleset van nagyon megkönnyíti a bizonyítást, nem csoda hogy az oroszoknál ahol mennek mint a barom ,olyan gyakori a kocsikban. Nekem Prestigio van ,nagyon kicsi,visszanézhető saját kijelzőjén, nagylátószögű és valódi ,nem nagyított hd felvételt készít.

Ha úgy gondolod a régebbi felvételeken te is csináltál valamit ami szabálytalan egyszerűen törölhetők a nemkívánatos videóblokkok, mielőtt átadod a szerveknek. De nem kell szabálytalankodni .Gyorshajtást meg nem rögzít.

2013. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Döntöttem, veszek. De hol tudok venni? Nagggyyyon sürgős lenne most már.

És köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 15. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
pl itt ,nekem ilyen van: [link]
2013. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!
2013. júl. 16. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!