Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik gps-t vennétek? Úgy...

Melyik gps-t vennétek? Úgy értem melyik márkák a legjobbak és melyikek frissíthetőek ingyen? Garmin? Tomtom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 12:24
 1/8 Osynho ***** válasza:
Én rég óta nem foglalkozok külön gps-el, mivel a telefonomban is van. :) Szóval inkább egy rendes telefont vegyél szerintem, azzal több szempontból is jól jársz. De ez csak az én véleményem.
2013. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ami telón van sokszor pontatlan és nem megbízható, ráadásul külföldre mennék vele. Talán a Nokia gps-e ér valamit. Erre gondoltál te is?
2013. júl. 27. 12:33
 3/8 Osynho ***** válasza:
Nem, nekem androidos telefonom van, de nem pontatlan. Sőt, sokszor a külön gépek is rosszabbul működnek. Ki kell próbálni több programot és azt használni, ami beválik. A külföldre menetelt nem értem. Miért baj az? :D Ott nem lehet fogni a műholdakat? :)
2013. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igo-t nem szeretem, ez van a telódon?
2013. júl. 27. 12:47
 5/8 Osynho ***** válasza:
Most épp semmi, de használtam igo-t, sygic-et, navigont is.
2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezek közül melyik vált be leginkább?
2013. júl. 27. 13:07
 7/8 Osynho ***** válasza:
Fúú, nehéz kérdés. :) És verzió függő is. Igazából egyikkel se volt bajom, az igo-t is szerettem. Meg ez inkább egyéni ízlés kérdése. Én eléggé elítélendő módon torrentezés során jutottam ezekhez, ahol mindig letölthető a friss verzió, komplett európai térképpel együtt, valamit rengeteg hozzászólást, véleményt lehet olvasni.
2013. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tom- Tom Felejtös! Ha jót akarsz!!!!!
2013. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!