Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogy tehetek rá egy full...

Hogy tehetek rá egy full európa térképet egy Navon N670-es készülékre, vagy hogy használhatnám a rajta lévő térképeket?

Figyelt kérdés

Nem akarok kifizetni egy csomó pénzt olyan frissítésekért, amik max egy hónapig tartanak. Letöltöttem ncore-ról egyet, de ott nincs semmilyen telepítő fájl, simán ráhelyezve meg nem érek vele semmit. Amúgy megnéztem a gps memóriáján lévő térképeket és az összes európai állam elvileg rajta van, csakhogy sehogy nem férek hozzá, ha úticélt keresek.

Előre is köszönök minden segítő választ!



2013. aug. 29. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
a full európa csak átnézeti, de azt mondod bent vannak az országok a kütyüben ... innentől nem igazán érthető, hogy miért nem használja a készüléked ... én simán ki szoktam cserélni szgépről a frissebb térképekre a régit, és megy ... igaz, MIO-m van
2013. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

am nagyon nem értek ezekhez (bár sztem ez egyértelmű)

gyárilag volt rajta egy Mo. térkép, amit használni is tudunk, de a fájlok között a többi országé is ott van.


Azok használatát nem lehet valahogy engedélyezni, vagy erre a készülékre melyik programot ajánljátok, honnan töltsem le?

2013. aug. 29. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
tehát azt mondod a "map" könyvtárban bent van mondjuk ausztria, és mégsem tudsz rákeresni a célállomások közt egy osztrák címre (város/utca/házszám)?
2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pontosan
2013. aug. 29. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok benn guru, de ezt csak úgy tudom elképzelni, ha magát a szoftvert korlátozták le így ... az eredeti van rajt, tehát a géppel vetted?
2013. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most mondjam azt, hogy vadássz le a neten egy IGO-t és komplett csere?

nem mondom, mert jogszerűtlen :)


viszont anno én is frissíteni akartam hivatalosan és becsületesen, de olyan eljárási mód, pénz és idő lett volna, hogy beintettem nekik

2013. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem találtam normális frissítést még ncore-on sem.
2013. aug. 29. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
küldtem privit, mert megfenyegetett a rendszer :)
2013. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hátha másnak is hasznos lesz, én itt találtam meg a megoldást: [link]
2023. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!