Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Létezik olyan GPS ami Túrázásh...

Létezik olyan GPS ami Túrázáshoz (geocaching) és autóba is jó lenne és még olcsó is? Ilyen csak a mesébe van? :D

Figyelt kérdés
(olcsó alatt azt értem hogy 70 k alatt :DD )
2013. szept. 1. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
létezik. A garminnak vannak térkép kiegészítői
2013. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol függ mi neked az olcsó. A garmin sorozatból 50000 fölött van már.
2013. szept. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
leírásba írtam h mennyi számit olcsónak :D igen garnimtol már keresgeltem a dakota 10 et találtam. Viszont az kocsiba nem lenne jó ugye?
2013. szept. 3. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó az autóba. Csak az számít, melyik térképet töltöd rá - értsd: autóba autóstérkép kell, geocaching-ra turistatérkép.
2013. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! A dakota 10 jó, de: "...útra is tud tervezni, tehát ha nincs más készülékünk, akkor végső esetben autós GPS-nek is használható (azért mondom, hogy csak ha minden kötél szakad, mert nincs hangbemondás, sem csippogás, illetve azért valljuk be, inkább túrázásra készült..."
2013. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!