Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Létezik internet nélküli GPS...

Létezik internet nélküli GPS a androidos telefonra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Offline GPS programra gondolsz mint az igo8 meg a sygic és társai?
2013. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Abineri Béla válasza:
Internet nélkül! Na-ná. Csakis ilyenről lehet szó! Mint Pl IGO8. Persze ha van elég memóriahelyed hozzá. Ha nincs, akkor SD, vagy hasonlóval bővitsd amit elfogad kártyával. Az IGO8 akár másfél gigabájt is lehet. Hozzáértő "emberrel" csináld, ne magad. ajánlott...
2013. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Google maps offline modban is mukodik ha elotte lemented a kiválasztott teeruletet! Friss naprakesz keves helyet foglal, nem kell warezolni!
2013. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fulár ***** válasza:

Provata:

Ha szépen megkérlek kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?

Amatőr vagyok.A héten fogok váltani Androidra Symbian Belléről.A Nokiákban meg ott figyel a csuma ingyenes Offline navigáció,ezért eddig ilyen jellegű gondom nem volt.

Köszönöm!

2013. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a terkepen altalad kiválasztott reszt valaszthato melysegig letölti neked a google maps. amugy most már nem vagyok biztos hogy pontosan mit szeretnél? nincs mobilneted és utazol vagy mész valahova ahol kellene terkép? csak mert gps mindenhol és mindig ingyenes! neked inkább térkép kell! na akkor az a jo amit mondtam! a google maps menujeben van egy offline terkep lehetoseg, azt hasznald!
2013. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

osmand.

[link]

2013. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fulár ***** válasza:

Így van!Offline netmentes navigációra van szükségem.Bár van mobilnetem de jobban szeretem ha nem zabálja az adatforgalmat mint az ökör.Egyébként is csak alkalmanként használom,de akkor jó szolgálatot tesz.

Mindenkinek Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xyasdd válasza:
21%
Nahát igen! Mert ugye mindenki hátast dob hogy mai "Okos" telefonokban van GPS ! ejha meg hűha! na aztán kell hozzá internet mert különben igy meg különben ugy, valahogy átverés az egész! Hamár kimerik irni hogy tud gpst akkor müködjön ugy mint egy szimpla gps lásd fényképezőgép.
2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne átverés?
2014. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ami még érdekesség, hogy itthon még wifi alatt beírtam a telefonban a guglimepszbe az utvonalat, meg is tervezte, el is indítottam, majd beültem az autóba és uzsgyi. Kb félúton esett le, hogy nem megy a mobilnet... de a térkép mégis aktív. Ellenőriztem, de mobilnet nem volt bekapcsolva egyáltalán. Útvonaltervezéskor előre lepuffereli a szükséges utat, és környezetét. Hogy milyen szélességben, azt nem tudom, de megteszi.. hasznos. Szóval nem csak általam kijelölt területet tesz offline elérhetővé, de az útvonaltervet is.
2017. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!