Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Számos okostelefonban elérhető...

Számos okostelefonban elérhető a GPS navigáció, miért érdemes mégis GPS készüléket vásárolni? És mi a különbség egy 20 ezer és egy 40 ezer Ft-os készülék között?

Figyelt kérdés
A nagyobb kijelzőn, erősebb processzoron kívül milyen előnyei vannak? Milyen szoftver legyen rajta? Rendszeresen kapok térképfrissítéseket vagy ezért fizetni kell? Ha két külön kategória az ingyenes és a fizetős, akkor miben jobb az utóbbi? Egy olcsóbb GPS készülék szoftveresen "feljavítható", telepíthető rá komolyabb térképprogram? Ilyenek gondolom letölthetők bizonyos t.oldalakról, de egy átlagfelhasználó meg tudja csinálni magának?

2013. okt. 10. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nálam ez piszok egyszerű: navigálni célszerű a 4,3-as kijelző, telefonként meg nem vagyok hajlandó ping-pong ütővel napi szinten mászkálni.

2. A naviknak speciálisan hozzávaló autós tartója van, telefonhoz nem jellemző.

3. Okostelefonra nincs igazán ingyenes navigáció, most a torrentes lopást leszámítom.

4 A 40e-es készülékek márkásak, van supportjuk és árában van ingyenes frissítés.

5. Ugyanezt a 20e-nél Neked kell illegálisan megoldanod-

Miben jobb a fizetős? Vagy ingyenesen vagy szerényebb összegért frissíthető a térkép.

6. A neten minden megtalálható az illegális megoldáshoz.

7. Az olcsóbb készülékek (de még a drágábbaké sem)szoftvere nem javítható. Ahogy kiadták, az olyan (de nem rossz), nincs szükség javítani.

Maga a navigátor program és a térképek más kérdés.

2013. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Htc one x. Telefon, és navi egybe. Nem veszek külön gps-t, meg egy 3 collos telefont, amin semmit nem látok...
2013. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdeztél, válaszoltam miért érdemes külön navit vásárolni.

Ha neked az az elved, hogy nem vásárolsz erre is meg arra is külön célkészüléket, akkor mi a fenének kérdezted meg?

Jó hétvégét!

2013. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Nem én vagyok a kérdező :)
2013. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra semmi nem utal, sőt ez itt egyes szám, első személy:

"Nem veszek külön gps-t"

2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
A nevem ott van a kommentnél. Ha a kérdező írta volna, akkor pedig azt is jelzi...
2013. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benéztem...
2013. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!