Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van egy GPS-em ami kiválóan...

Vivienke3 kérdése:

Van egy GPS-em ami kiválóan működött fél éven át de most folyton újratervez. Beírtam hogy Petőfi u. kimentem címre beértem az utcába. "újratervezés. "szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
am..tök új semmi baja.És amikor kaptam vadiúj volt ki is próbáltam és rendesen működött..

2013. nov. 29. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem közlöd milyen program fut rajta.

Amúgy: 1. Tiltsd le az újratervezést.

2. Mi az induló és célállomás, útvonaltervezést követően megfelelő útvonalat rajzol-e?

De leginkább: ott van a navigációs készülék, ahol lennie kéne, azaz amikor megtalálta a holdakat bekapcsolást követően, rajta van-e az induló és célállomás között az általa korábban tervezett útvonalon.

Ha nem, persze hogy áttervez, az a DOLGA...

Szimplán kezelési hibát tippelek.

2013. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem arra mész, amerre mondja, akkor ujratervez.
2013. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most látom : Vivienke3 vagy. Akkor bocsi. A GPS ezt nem tudja...
2013. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!