Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Csongrádi vagyok. Volna a...

Csongrádi vagyok. Volna a környéken valaki aki frissiteni tudná a Tom-Tom xxl-es navimat?

Figyelt kérdés

#Tom-Tom
2013. dec. 2. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Megy az neten keresztül is.

[link]

Le van írva minden, magyarul...

2013. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ,bagatel dolog. Próbáld meg elmagyarázni a halnak hogy kell fára mászni. Városunk legmenöbb számitógépvirtuóza is elhajtott a francba.
2013. dec. 4. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek.

Meddig jutottál el a frissítés kapcsán és hol akadtál el?

Miután nekem nem Tom-Tom készülékem van, nincs készülékszámom, nyilván nem tudok annak regisztrációja nélkül csinálni semmit.

Innen próbáltál továbblépni? Miért nem engedett?

"


Termékek

Autós navigáció

Built-in car navigation

Motoros navigáció

PDA/MOBIL navigáció

Original products

Térképek

Tartozékok



A TomTom Map Update Service térképfrissítő szolgáltatásról


Tekintettel arra, hogy a térképek évről-évre, folyamatosan változnak, a TomTom mindent megtesz annak érdekében, hogy ügyfelei könnyen és megfizethető áron jussanak hozzá a navigációs piacon hozzáférhető legpontosabb és legmegbízhatóbb térképekhez.


Ennek érdekében bármelyik TomTom készüléket használó ügyfelünk könnyedén igénybe veheti a TomTom Map Update Service™ térképfrissítő szolgáltatását. A TomTom Map Update Service™ térképfrissítő szolgáltatás lehetővé teszi, hogy a felhasználók egy előre meghatározott időszakra hozzájussanak az adott készülékéhez negyedévente kiadott legfrissebb térképfrissítéshez, negyedévenként mindösszesen 9,95 eurós áron.


A TomTom HOME, a TomTom ingyenes számítógépes alkalmazása figyelmezteti az előfizetéssel rendelkező felhasználót valahányszor egy újabb térképfrissítés jelenik meg a felhasználó készülékéhez a rendszerben.


Továbbá, az egyes alaptérkép-frissítések között a TomTom felhasználói folyamatosan részesülhetnek a TomTom egyedi Map Share™, közösségi térképhiba javító (útlezárások, forgalmirend-változások stb.) és térképadat megosztó (POI-k, címek stb.) szolgáltatása által nyújtott, ingyenesen hozzáférhető javításokból.



Map Update Service™ előfizetési lehetőségek



12 hónapos előfizetés – térképfrissítés egy éven keresztül, összesen négy alkalommal


Ezt az előfizetői csomagot azoknak ajánljuk, akik már rendelkeznek TomTom navigációs készülékkel, és azon megtalálható a legfrissebb térkép. Amennyiben a készüléken nem a legfrissebb térkép van telepítve, az alaptérkép frissítését kedvezményesen is elvégezheti ennek a csomagnak a vásárlásakor. Ez utóbbi frissítésért járó többletköltséget a rendszer a térkép korától és fajtájától függően állapítja meg.



Get your personalised offer now with TomTom HOME

A Térképfrissítés szolgáltatás felhasználási feltételei


- A Térképfrissítés szolgáltatás csak a készüléken lévő aktív térképpel működik. Ha még nincs térképe, akkor vásárolnia kell egyet, hogy elkezdhesse használni a szolgáltatást. Kedvezményes áron kínálunk Önnek egy frissítést. A kedvezmény mértéke a térkép korától függően változik, kérjük, kattintson ide a kedvezmények áttekintéséhez.

- A vásárlás után a Térképfrissítés szolgáltatás nem vihető át másik TomTom GPS készülékre, és nem ruházható át másik felhasználónak.

- A Térképfrissítés szolgáltatás nem kompatibilis a következő készülékekkel: Navigator 7 és az SD-kártyára előre telepített térképek.

- Az árazási opciók megtekintéséhez és a vásárláshoz Önnek telepítenie kell a TomTom HOME számítógépes szoftvert. Kattintson ide fa hardver követelmények megtekintéséhez és a telepítőszoftver letöltéséhez.

- Térképeink minőségének folyamatos fejlődése folytán egyes új térképek nem férnek el az Ön készülékén. Ilyen esetekben részletes térképzónákat ajánlunk letöltésre. Egyszerre csak egy térképzónát használhat a készüléken, de bármikor könnyen és ingyenesen válthat egy másik zónára a TomTom HOME használatával. További információkért látogassa meg a [link]

2013. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leirást, megpróbálom átélni a dolgot. De tudod én vagyok a hal a tengerböl és nem tudok fára mászni.Magyarra forditva ,sötét vagyok a pc-hez ,ami nekem halnak ,a fa tetejét jelenti. Iszonyúan elkeseritönek találom veszek egy Tom-Tomot és hogy használni tudjam rendesen felsöfokú számitógépkezelöi ismereteket kell szereznem. A navihoz profi módon értek ugy érzem.Több szazezer km-ert lenyomtam vele, érzem minden rezdülését,hülyeségét mert az is van. De tudod du.induláskor beütöm a célállomást pl. Antwerpen kikötö, és addig megyek mignem azt közli velem :érkezés acélhoz ,ahhoz bizalom kell,es ha lehet naprakész térkép. Nembeszélve használjuk valami orosz rulett szerüen is,pontosabban a nyomvonalvezetést figyelve válasszuk meg a sebességet mintegy belátható út megnövelö hatása miatt.Ezért gondoltam ,cipész maradjon meg a kaptafájánál. Eladják a készüléket se szerviz se semmi.Voltam a boltban is elküldtek onnét is, máshonnét is. Megoldásképpen bevágtam a fiókba ,és vettem egy más tipust EZÉRTHÁT SENKINEK SEM JAVASLOM HOGY TOM-TOMOT VEGYEN, mert a fiók kapacitása is véges.
2013. dec. 9. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem én a lekivilágod, de azért nem kell számtech gurunak lenni, hogy frissítést megcsináld. Te zsigerből utálod a számítógépet és úgy is állsz hozzá. Talán ezért nem megy.

A Tom-Tom pedig arról híres, hogy foglakozik később is a vevőkkel, gondozza a készülékeit. Ez sok más cégre nem mondható el. A Te külön peched, hogy olyan boltba mentél be, ahol nem hajlandók vele foglalkozni. Talán másikban nem ezt tennék, főleg olyanban, ahol Tom-Tomot is árulnak.

2013. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kérdező én is csongrádi vagyok,ki az a számitógépzseni mert azért van egy pár .Nevezd meg akár privátbanis
2014. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!