Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Garmin nüvi 2495LMT-re évente...

Garmin nüvi 2495LMT-re évente hány alkalommal lehet ingyenesen uj Eu. Térképet letölteni?

Figyelt kérdés

A boltban azt mondták, hogy élettartamig lehet.

A hozzá csomagban kapott Használati utmutató csak az 2495LT leirását tartalmazza, a 2495LTM-et nem.

A sima LT-nél egyszeri ingyenes térképfrissités szerepel a használati utmutatóban



2014. jan. 9. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

És mit mondtak, mit értenek élettartam alatt?

Más cikknél olykor örök garanciát vállalnak, azt értik alatta, ameddig a cikk gyértésban van, nem tovább....

2014. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ameddig működik...
2014. jan. 9. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van, ami választ adhat a kérdésedre.

1. Amennyire tudom, a térképek neten keresztül jogosultság igazolása mellett (regisztráció) tölthetők le.

2. Ha ez nem megy, akkor hívd az eladót: hogyan is frissíthetek?

Bár tudom, hogy a Garmin nagyon törődik készülékeivel, supportjával, azért a "világ végéig" (mert a készülék tartós) frissítés érdekes vállalás.

2014. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aulac ***** válasza:

Szia.

Havonta erdemes frissiteni, mert csak akkor jelennek meg ujabb terkepek.

Nekem egy Garmin Nuvi 154LMT-m van es adtak hozza egy "Garmin Express" nevu programot, ami mindent elintez automatikusan,a program frissiteseket ugyanugy, mint a legujabb terkep letoltest. Ez egyebkent letoltheto a Garmin oldalarol is.

A letoltesi engedely elethosszig tart es ingzenes az LMT kiadasu keszulekeknek.

2014. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike, megerősitettél az élettartalmi frissitésben. Az a fránya használati utmutató bizonytalanitott el. Egyébként regiztem és ha nem is havonta, de frissiteni szoktam. Most aktuális is lett, mert nemsokára külföldre is megyek.
2014. máj. 3. 14:51
 6/6 A kérdező kommentje:

Privát kérésre.(Kinel)

Ime a sorrend.

Ha a Garmin regizésed inditóikonjára kattintasz, sorrendben ezeknek kell előjönni. Az utólsó ablakban csak rákattintasz a szoftver vagy térkép frissitésre és már megy is:


[link]

[link]

[link]

2015. márc. 9. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!