Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Most mivel jobb, ha a szélvédő...

Most mivel jobb, ha a szélvédőn látod a jelzést, mint ha a telefonodon tennék? (videó)

Figyelt kérdés

Ez mivel jobb: http://www.youtube.com/watch?v=SifFC8pJQoE


Mint ez: http://www.youtube.com/watch?v=DKP7v0rEC1M


És hogy rögzíted a fekvő telefont, hogy ne csússzon le a szélvédő alól mint a rendes tartón?

Nem értem mi olyan hű de kafa!



2014. jan. 15. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól olyan hűdekafa, hogy nem takarja ki a látóteredet, nem úgy mint amikor igazi telefont aggatsz a szélvédőre, úgyhogy sokkal biztonságosabb. Még az is hűdekafa, hogy valószínűleg valamivel nagyobb is lehet a kép mint amit a telefonon látnál.


Az nem olyan hűdekafa, hogy például napközben nem mennyire látható. Szerintem jópofa azért.

2014. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy rögzíted oda? Szerintem egy kanyarban lecsúszik! A tartó az jól fogja!
2014. jan. 15. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az nagyon egyszerű... van valami fólia amit rá lehet ragasztani a telefon hátuljára. Érzésre semmi különös, szinte észre sem veszed. A fóliának van egy párja amit meg a szélvédő alá ragasztasz. Na ha a két fólia összér, akkor úgy ragadnak mintha odacelluxoztad volna. Ha szétveszed őket, akkor magában egyik sem ragad egy kicsit sem. Magyarországon is lehet kapni.


Ilyen egyszerű.

2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik!
2014. jan. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!