Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Arrival GPS-ről letöröltek...

Base-T kérdése:

Arrival GPS-ről letöröltek mindent, hogyan tudok tenni rá újra IGO-t tenni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Hozzám került egy Arrival márkájú GPS, előző gazdája sikeresen törölt róla valószínűleg mindent, mivel a bejelentkező képernyőn kívül(Arrival Professional Line Logó jelenik meg)semmi nem jön be, viszont az SD kártyán van IGO elméletileg.

Köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 25. 18:29
 1/4 anonim válasza:

Hali!

A gps memóriájaban vagy az sd kártyan csinálsz egy mobilenavigator nevű mappát, abba bemásolsz mindent, es Pl. az igo8.exe-t atnevezed mobilenavigator.exe -re. igy indulnia kell.De sztm csinálj egy vészmentést a gyáriról is ha véletlen nem működne.

2014. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv!

Köszönöm válaszát.

Ezt már próbáltam, az SD kártyán ezt meg is csináltam, de semmi. Ahogy utánaolvastam eddig, maga gps memóriájából lett letörölve minden, de azt sajnos elvileg kicsit nehezebb visszaállítani.

2014. jan. 29. 10:03
 3/4 anonim válasza:
Nm,így mostmár nem tudok segíteni
2014. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az SD kártyán egy MAPTRIP mappát kell létrehozni, ide kell bemásolni a navigációs fájlokat, az indító exe fájlnak MAPTRIP.EXE nevűnek kell lennie.
2016. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!